Nasze marki

Segment modowy

W modowym sektorze działalności Grupy Redan znajdują się popularne marki odzieżowe Top Secret, Troll i Drywash, których oferta dostępna jest w tradycyjnej sieci sklepów stacjonarnych oraz outletach, a także w sprzedaży przez internet.

 

topsecret-logo

Marka Top Secret skierowana jest do ludzi żyjących w sposób nowoczesny, świadomych siebie i swoich oczekiwań. Szeroka oferta dopasowana jest do różnych sytuacji życiowych i zawodowych. Kolekcje Top Secret pozwalają  użytkownikom poczuć się lepiej, wygodniej, pewniej i jeszcze bardziej na czasie.  Dają im radość, poczucie wartości i autentyczności. Produkty są równie modne i miejskie, jak w ofercie wielu marek na rynku, ale wyróżnia je nietuzinkowa dbałość o piękno i kobiecość. Oferta podzielona jest na dwie linie. Kolekcja CITY proponuje  ubrania w stylu Smart Wear, bardziej nowoczesne, minimalistyczne i wyższej jakości, przeznaczone na specjalne i wyjątkowe okazje. Kolekcja CASUAL oferuje produkty w stylu bardziej swobodnym i funkcjonalnym, przeznaczone do codziennego komfortowego użytku. Ubrania są uzupełniane licznymi dodatkami wzbogacającymi stylizacje, od biżuterii poprzez torebki i dodatki ubraniowe, po różnego rodzaju buty.

 

troll-logo

Troll jest jedną z najdłużej funkcjonujących marek odzieżowych na polskim rynku, dzięki czemu cieszy się stosunkowo wysoką rozpoznawalnością w wielu grupach wiekowych. Marka skierowana jest do kobiet młodych duchem, poszukujących łatwego sposobu na wyrażanie swoich często zmiennych emocji, od spokojnych, stonowanych i radosnych, po niegrzeczne i żyjące pełnią życia. Kolekcje Troll zapewniają modny, atrakcyjny i świeży wygląd. Oparte są na trendowych kolorach i formach, uzupełnionych produktami klasy basic w niskich progach cenowych. Umożliwia to z jednej strony łatwe wejście do świata mody, z drugiej odpowiednią różnorodność i ciekawą interpretację światowych trendów. Aktualnie oferta marki Troll jest oferowana klientom za pośrednictwem e-commerce.

 

drywash-logo-black

Drywash jest marką dla ludzi aktywnych, nowoczesnych i ambitnych, którym zależy na atrakcyjnym wyglądzie, komforcie i swobodzie w każdej sytuacji. Ubrania mają modny casualowo-sportowy charakter, idealne nadający się do aktywnego spędzania wolnego czasu, stanowiąc połączenie wygody i najnowszych trendów w modzie.