O firmie

Grupa Redan to jedna z wiodących firm zajmujących się projektowaniem oraz dystrybucją odzieży na polskim rynku. W portfolio znajdują się znane marki modowe Top Secret, Troll, Drywash oraz odzieżowa sieć dyskontowa TXM. Oba rynki różnią się potrzebami docelowych grup klientów, a tym samym różnorodnością asortymentową kolekcji, cenami, jakością, wzornictwem oraz polityką handlową. Grupa zleca produkcję na zasadzie outsourcingu w Polsce, jak i za granicą. Dystrybucja prowadzona jest poprzez sklepy własne, sklepy franczyzowe oraz platformę e-commerce. Obecnie Grupa posiada około 625 sklepów w Polsce i za granicą (w Rosji i na Ukrainie).

Top Secret jest wiodącą marką w segmencie modowym Grupy Kapitałowej Redan i jednocześnie jednym z najlepiej rozpoznawalnych brandów odzieżowych na polskim rynku. Oferta dedykowana jest odbiorcom, dla których ubiór jest sposobem wyrażania swojej osobowości.

W kolekcjach Top Secret znajdują odzwierciedlenie najnowsze światowe trendy mody, podane w subtelny, kreatywny i niepowtarzalny sposób.  Inspiracją dla projektantów zawsze pozostają styl życia i zmieniające się potrzeby klientów.

Oferta TXM adresowana jest do całych rodzin. Inspiracją w tworzeniu oferty jest klient, jego życie i potrzeby. TXM dąży do tego, aby klienci byli pewni, że w sklepach tej marki zawsze znajdą szeroki wybór modnych ubrań codziennego użytku, akcesoriów i tekstyliów domowych w bardzo korzystnych cenach.

Firma Redan powstała w 1995 r., a od 2003 r. jako Spółka Akcyjna notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W grudniu 2016 r. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie zadebiutowała spółka TXM S.A.