O nas

baner_onas

BEST FASHION WORLD TO EXPRESS YOURSELF

Tworzymy świat mody, oparty na charakterystycznych kolekcjach i wyrazistych markach. Dedykujemy go ludziom nowoczesnym i aktywnym, świadomie poszukującym sposobu na najlepsze wyrażenie siebie. Dla nich kreujemy nasze produkty i usługi, dzięki czemu pomagamy im lepiej poznać samych siebie. Chcemy być przewodnikiem po niezwykłym Świecie Mody, który zawsze wyzwala emocje, dostarczając przyjemności z zakupu i użytkowania naszych produktów.

Dlaczego REDAN S.A?

Nasze procesy personalne tworzone są w taki sposób, aby zapewnić optymalne warunki pracy i możliwości rozwoju potencjału pracowników. Kierujemy się wartościami niezależnie od zmieniającej się sytuacji na rynku pracy. Jesteśmy konsekwentni w swoich działaniach i utrzymujemy wysokie standardy HR.

Alina Strycharz Dyrektor HR

Nasze zespoły

HR

Rekrutacje do zespołów prowadzimy praktycznie stale bowiem wciąż rozwijamy się i potrzebujemy wsparcia młodych, poważnie myślących o swojej karierze ludzi. Działamy w branży, której nie można nauczyć się na studiach. Zapraszamy do nas utalentowanych ludzi aby rozwijali z nami kompetencje przygotowujące ich do zawodu a my tym samym budujemy siłę firmy. Wielu z tych, którzy zaczynali od stażu dziś jest specjalistami, wielu również pełni ważne funkcje w organizacji. Stwarzamy warunki, aby każdy znalazł możliwość wyrażenia siebie poprzez kreatywne, innowacyjne zadania i projekty. Wartości, na których budujemy organizację, przestrzegamy w relacjach wewnętrznych. Każdy, któremu są one bliskie osobiście odnajdzie się w naszych zespołach.

Alina Strycharz Dyrektor HR

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy. Jeżeli nie ma aktualnie pasującej Tobie oferty prześlij do nas CV w otwartym zgłoszeniu.

http://www.redan.com.pl/oferty-pracy/