Rekrutacja

baner_rekrutacja

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ?

Celem firmy jest jak najlepsze zapoznanie się z aspiracjami kandydata i znalezienie dla niego odpowiedniej roli. Z myślą o nich przygotowaliśmy poniżej kilka cennych informacji.
Powodzenia!

POZNANIE FIRMY

Osoba rekrutująca na pewno zapyta Cię dlaczego chcesz pracować w naszej firmie i co o niej wiesz.
Zapoznaj się z naszą historią odwiedzając stronę internetową organizacji i dowiedz się czym zajmujemy się na co dzień oraz jakie wartości są dla nas ważne.

POZNANIE KONKURENCJI

Praca dla Redan nierozerwalnie związana jest ze światem mody. Znajomość bieżących i przyszłych trendów są podstawą sprawnego funkcjonowania w branży oraz efektywności firmy. Dobrze rozpocząć pracę znając kanony, z którymi dzielimy grupę docelową. Wspólnie będziemy analizować ich propozycje i zarządzać zmianą.

UBIÓR

Charakter mody zależy przeważnie od tego, jak chcesz się ubrać. Znając osobowość i styl naszych pracowników możemy dobrać dla nich odpowiednie miejsce w naszej firmie. Trudno się nie zgodzić, że ubiór wyznacza rytm naszego życia. Na spotkanie kwalifikacyjne ubierz się tak, jak lubisz.

BĄDŹ OTWARTY I POZYTYWNIE NASTAWIONY

Zostawiając stres za drzwiami nie zapomnij o punktualności. Pasja i profesjonalizm pozwolą Ci zgromadzić argumenty popierające Twoją kandydaturę. Ambicja podczas rozmowy pomoże pokonać Ci to, co nieprzewidywalne.